Pamaku
Centrum układów wydechowych
W PAMAKU dostępne jest ponad 100 000 produktów w bieżącej sprzedaży, a wśród nich także elementy układu wydechowego do Daewoo Lublin III 2.4 TD. Wszystkie zostały wyprodukowane w całości przez marki takie jak Klarius, Asso, Walker, BM Catalyst oraz Fenno i Bosal, które gwarantują wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia. Wymienione przedsiębiorstwa dysponują najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi, zapewniającymi precyzyjne odwzorowanie wszelkich wymiarów. Dzięki temu tłumi oraz rury i inne podzespoły do Daewoo Lublin III 2.4 TD nie wymagają podczas montażu żadnych modyfikacji mechanicznych. Podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowany dwustronnie jest zapewnieniem najwyższej jakości wszystkich układów wydechowych, a nierdzewna stal kwasoodporna zastosowana do produkcji katalizatorów oraz filtrów gwarantuje długie użytkowanie przez wiele lat. Zapewniamy zawsze błyskawiczną dostawę. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszej ofercie!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!