Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie motoryzacyjnym PAMAKU nasi Klienci znaleźć mogą wyłącznie najlepszej jakości artykuły, a wśród nich m.in. tłumiki do samochodu Fiat Palio 1.9 Diesel. Są w stanie natychmiast po dokonaniu ich montażu usprawnić działanie układu wydechowego wspomnianego pojazdu. Są to wyroby zapobiegające powstawaniu problemów z wydalaniem spalin z silnika, spadkom jego wydajności, a także nadmiernemu hałasowaniu pojazdu w czasie jego poruszania się na drodze. Proponowane przez nas elementy są fabrycznie nowe, objęte gwarancją, dzięki czemu można być pewnym, że ich zakup pozwoli na dłuższy czas zapomnieć o kłopotach związanych z działaniem wydechu i jednocześnie zwiększy poziom komfortu odczuwanego podczas jazdy swoim autem. Tłumiki do samochodu Fiat Palio 1.9 Diesel z oferty PAMAKU dystrybuujemy w korzystnej cenie, dlatego skorzystanie z naszych usług często okazuje się o wiele lepszym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym w porównaniu do podejmowania naprawy zużytych podzespołów.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!