Pamaku
Centrum układów wydechowych
Sędziwy model, który już od dawna nie jest produkowany przez niemiecki koncern motoryzacyjny. Jednak wciąż wiele osób ma tę wersję pojazdu. Jeżeli należysz do tych szczęśliwców, a przy okazji masz problemy z układem wydechowym w Twoim Audi 50 - trafiłeś idealnie. Nasz sklep internetowy czeka właśnie na takich klientów. W tej kategorii mamy dla Ciebie tłumiki do Audi 50 1.3 stworzone z myślą o bezproblemowej i długiej eksploatacji. Czekają tutaj części układu wydechowego, które będą idealnie pasować do pozostałych. To nowe, idealnie odwzorowane elementy, na które warto postawić, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Wilgoć, skrajne temperatury, czy uszkodzenia mechaniczne to dla naszych produktów żaden problem. Oferujemy między innymi niezastąpioną i niezwykle potrzebną rurę kolektorową.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!