Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Saxo 1.6 to niewielkie i zwinne miejskie auto. Dzięki dość prostej budowie, cechuje się ono niską awaryjnością i dużą odpornością na uszkodzenia. Dobry silnik i komfortowe zawieszenie Saxo 1.6 w pełni kompensuje jego oszczędnie wyposażone wnętrze. Jest to więc w dużej mierze samochód osób wysoko ceniących sobie niezawodność i wyznających filozofię “mniej znaczy więcej”. Jednakże, każdy samochód jest na tyle niezawodny, na ile niezawodne są jego części. Nie inaczej jest w przypadku Citroena Saxo 1.6 a jedną z bardzo istotnych części stanowi tłumik.

Dobrej jakości, wykonane z niemieckiej stali tłumiki środkowe i końcowe, przystosowane do modelu Citroen Saxo 1.6 znaleźć można w ofercie sklepu PAMAKU. Jakby tego było mało, cały asortyment objęty jest 24 miesiącami gwarancji. Wszystko to sprawia, że dzięki tłumikowi kupionemu w PAMAKU twój Citroen Saxo 1.6 będzie jeszcze bardziej niezawodny. Szybka dostawa i fachowe doradztwo przez telefon dodatkowo ułatwią zakup.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!