Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU jest ponad 100 tys. produktów i cały czas poszerzamy nasze katalogi. Nie mogło więc zabraknąć u nas tłumików do Fiata - Scudo - 2.0 JTD - Scudo I. Co je wyróżnia? Przede wszystkim stosunek ceny do jakości wykonania. Mamy tu do czynienia z pełnowartościowymi częściami o standardzie zbliżonym do fabrycznych elementów układu oddechowego. Nie może być zresztą inaczej, ponieważ tłumiki powstają na bazie oryginalnych dokumentacji koncernów samochodowych. Dzięki nim Fiat - Scudo - 2.0 JTD - Scudo I będzie pracował z odpowiednią głośnością, spełniając wymagane normy emisji spalin.
strona:

Odporne na warunki atmosferyczne

W Polsce samochody poddaje się trudnym warunkom eksploatacji. W ciągu całego roku mierzą się ze skrajnymi temperaturami i opadami na drogach o różnym standardzie. Wiele wymagających testów musi zdać również układ wydechowy auta, w tym tłumiki. Nasze zamienniki bez obaw zamontujesz w pojeździe Fiat - Scudo - 2.0 JTD - Scudo I. Wykonano je z certyfikowanej stali Thyssen Krupp, produkowanej w Niemczech. Konstrukcja części opiera się na specjalnym płaszczu z blachy, aby zabezpieczyć element przed korozją. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce towaru, zamów tłumiki w sklepie PAMAKU. Dzięki własnym magazynom maksymalnie skracamy czas dostarczenia produktów.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!