Pamaku
Centrum układów wydechowych

Zarówno intensywnie eksploatowane pojazdy, jak i rzadziej używane auta mogą ulec awarii układu wydechowego. Czasem części wymagają też wymiany ze względu na zwykłe zużycie. Proponujemy najwyższej jakości tłumiki końcowe oraz rury kolektorowe do modelu Citroen - C1 - 1.4 HDi. Otrzymasz na nie 2-letnią gwarancję, bo wiemy, że to najwyższej jakości akcesoria. Z nami szybko usuniesz usterkę w samochodzie, bo towar wysyłamy zazwyczaj w 24 godziny od złożenia zamówienia. Skorzystaj z transportu tłumików do jednego z 40 krajów w całej Europie.

strona:

30 lat doświadczenia w branży

Branżą motoryzacyjną zajmujemy się od 1991 roku i zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam współpracować wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Otrzymujemy od nich tłumiki m.in. do Citroen - C1 - 1.4 HDi, wykonane z niemieckiej stali. Metal firmy ThyssenKrupp posiada certyfikat RW TUV. W procesie produkcyjnym części zostają zabezpieczone przed korozją dzięki wykorzystaniu podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie. W efekcie powstają zamienniki o standardzie fabrycznych elementów, nieodbiegające od nich wnętrzem puszki czy też wagą. Możesz być pewien, że oferowane akcesoria skutecznie zminimalizują głośność pracy silnika oraz ilość emitowanych spalin.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!