Pamaku
Centrum układów wydechowych

Xsara 1.9 D to dość niepozorny i mało popularny model ze stajni Citroena, w tym wariancie wyposażony w silnik Diesla. Najczęściej spotyka się go w dwóch wariantach: hatchback i combi. Użytkownicy Xsary 1.9 D chwalą sobie przede wszystkim jej wytrzymałość i odporność na warunki pogodowe. Należy jednak pamiętać, że samochód jest zawsze na tyle wytrzymały, na ile wytrzymałe są jego części. Wymiany wymagać może chociażby tłumik. Jeżeli tej właśnie części potrzebuje twój Citroen Xsara 1.9 D to jesteś we właściwym miejscu.

Sklep PAMAKU oferuje tłumiki do Citroena Xsara 1.9 D w wersji combi i hatchback. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości niemieckiej stali, produkowanej przez koncern Thyssen Krupp. Dodatkowo, obejmuje je dwudziestoczteromiesięczna gwarancja. Jeżeli chodzi o dostawę, to może ona zostać zrealizowana nawet w ciągu jednego dnia roboczego i obejmuje aż 40 krajów Europy. Stanowi to więc idealne połączenie wygody i bezpieczeństwa.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!