Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumiki pracują w ekstremalnych warunkach. Najpierw podczas jazdy nagrzewają się do wysokich temperatur, aby następnie na postoju się schłodzić. Stąd częste uszkodzenia tłumików, braki w budowie, zniekształcenia, czy problemy ze szczelnością. Czasem jedynym wyjściem jest niestety wymiana elementu na nowy. Nie obawiaj się jednak, jeśli bowiem postawisz na skuteczne i trwałe rozwiązanie, możesz przejechać wiele tysięcy kilometrów bez najmniejszych problemów. Jeździsz włoską marką samochodów? Postaw na tłumiki Alfa Romeo 145 1.4 IE 8V z naszej oferty. To modele sprawdzające się w każdej sytuacji, bez względu na warunki pogodowe, temperaturę, czy rodzaj drogi. Wytłumiają hałas i prawidłowo przetwarzają spaliny z silnika. Nie wiesz, czy dany model będzie pasował do Twojego samochodu? Zadzwoń do nas, a postaramy się dobrać odpowiedni element. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę i rozsądne ceny.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!