Pamaku
Centrum układów wydechowych

Model 33 to już youngtimer - produkowany od połowy lat 80. do połowy lat 90. pojazd ma wielu wielbicieli i właścicieli w naszym kraju. Jesteś jednym z nich? Potrzebujesz części układu wydechowego, bo na Twoich znajdują się korozja lub ubytki? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdują się w niej tłumiki do Alfa Romeo 33 - niezawodne, bo stworzone z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Oferują trwałość, odporność na uszkodzenia i korozję. Proponujemy wiele wersji tłumików, które dzielą się na końcowe, środkowe, początkowe, rury kolektorowe i środkowe. Dlaczego tak? Dla Twojej wygody i oszczędności pieniędzy! Jeśli tylko jeden element został uszkodzony, kup go i wymień - wyjdzie taniej! Kiedy cały układ jest do wymiany, również znajdziesz u nas to, czego szukasz! Bez względu na to, na co się zdecydujesz, możesz liczyć na 24-miesięczną gwarancję. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a wszystko omówimy!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!