Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Xsara Picasso 1.8 to rodzinny minivan cechujący się dużą przestrzenią, zarówno ładunkową, jak i pasażerską, jak i dobrym komfortem jazdy i wyciszeniem kabiny. Zarówno jedno, jak i drugie paść może jednak ofiarą wadliwego tłumika. Jeśli to właśnie takiej usterce uległa twoja Xsara Picasso 1.8 to znajdujesz się w dobrym miejscu.

Sklep PAMAKU oferuje tłumiki środkowe i końcowe przystosowane do zamontowania w modelu Citroen Xsara Picasso 1.8. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości stali i posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości. Są to produkty tak pewne, że bez obaw objęliśmy je gwarancją, trwającą aż 24 miesiące. Do innych cech charakterystycznych tłumików dla Xsary Picasso 1.8 zaliczyć można moc 115 KM i wagę 9 kg - zarówno w przypadku środkowego, jak i końcowego. Wyraźnie należy też zaznaczyć, że nasze produkty są w 100% kompatybilne z oryginalnymi częściami. Jeżeli w dalszym ciągu masz jakieś pytania, nie wahaj się zadzwonić na naszą infolinię, pod numerem 724 76 10 76.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!