Pamaku
Centrum układów wydechowych
Dbałość o detale to dla nas priorytet. W PAMAKU dbamy nie tylko o bezpieczną transakcję, ale również komfort w czasie dokonywania zakupów. Oferujemy najlepszej jakości tłumiki Fiat Stilo 1.2i 16V z odpornej na czynniki niekorzystne niemieckiej stali. Jakość komponentów poświadczają certyfikaty i normy, które spełniają elementy wyposażenia układu wydechowego. Precyzyjne kształty oraz starannie zaprojektowana konstrukcja eliminują ryzyko nieodpowiedniego dopasowania, dzięki czemu tłumik z łatwością można zamontować. Jakość i rzetelność oferty to nasz niejedyny atut. W PAMAKU dbamy o możliwość wyboru elementów wyposażenia układu wydechowego dla Fiata Stilo 1.2i 16V, kompleksowo oferując niezbędne części. Jesteśmy przekonani, że szybka dostawa, jasny i czytelny interfejs naszego portalu oraz ogromny wybór dostępnych rozwiązań spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną tłumików, katalizatorów i innych elementów wchodzących w skład niezawodnego układu wydechowego pojazdu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!