Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU znajdziesz najlepsze tłumiki do modelu Fiat - Scudo - 1.9 Diesel - Scudo I. Ich wyjątkowość wynika z połączenia kilku zalet, ale z punktu widzenia właściciela samochodu dwie są najważniejsze. W ręce kierowców oddajemy zamienniki o jakości oryginalnych części, ale w znacznie bardziej przystępnej cenie. Udowadniamy, że na podstawie dokumentacji technicznej koncernów motoryzacyjnych można tworzyć produkty o standardzie zbliżonym do fabrycznie montowanych układów. Aby je przetestować, będziesz miał dwa lata, bo tyle wynosi gwarancja.
strona:

Poznaj zalety tłumików od PAMAKU

Tłumiki montowane w samochodzie Fiat - Scudo - 1.9 Diesel - Scudo I pełnią istotną funkcję. Pomagają ograniczyć głośność pracy auta, a przy okazji redukują ilość emitowanych spalin. Aby zamienniki skutecznie wywiązywały się z tej roli, sięgamy po produkty wykonane z certyfikowanej stali Thyssen Krupp. Niemieckie tworzywo ma ponadprzeciętną wytrzymałość. Do tego wybieramy tłumiki o dużej odporności na korozję. Dużą wagę przykładamy również do obsługi naszych klientów. Posiadamy własne, systematycznie doposażane magazyny, aby w maksymalnie krótkim czasie wysłać zamówiony towar. W razie wątpliwości wystarczy się z nami skontaktować. Chętnie podpowiemy przy wyborze oraz doradzimy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!