Kolektory wydechowe BMW Seria 3 E90 / E91 / E92 / E93 (2005 - 2012)  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Układ wydechowy to system, który trzeba od czasu do czasu modernizować i zmieniać jego elementy w celu zachowania komfortu oraz lepszego bezpieczeństwa z użytkowania samochodu. Nasza firma specjalizuje się w sprzęcie do układów wydechowych zapewniając szeroki wachlarz opcji, które szybko wpasują się w indywidualne wymagania, typ pojazdu oraz posiadany budżet. Nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać najlepszą część (jak: kolektory wydechowe BMW seria 3 e90) dopasowaną do danych wymagań. Zapewniamy szybką wysyłkę – w ciągu 24 godzin oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

263.62 PLN

tłumik 16.49
strona:

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędną dokumentację techniczną oraz specjalne certyfikaty i atesty, które jednoznacznie zaświadczają o ich jakości oraz spełnianiu najwyższych, przyjętych norm. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają najwyższą jakość, która będzie się zwracać wydajnym działaniem przez długi czas. Kolektory wydechowe BMW seria 3 e90 to inwestycja, która zdecydowanie się opłaca.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!