Pamaku
Centrum układów wydechowych
Dlaczego tak wielu kierowców decyduje się skorzystać z oferty PAMAKU? Głównym czynnikiem wpływającym na to jest bardzo duża ilość dostępnych w niej komponentów, przeznaczonych do montażu w autach różnych marek, co zdecydowanie ułatwia pozyskanie tych odpowiednich. Naszym Klientom udostępniamy m.in. tłumiki do samochodu Fiat Multipla 1.9 JTD, a także rury kolektorowe, które są w stanie usprawnić pracę jego układu wydechowego. Dzięki temu proces odprowadzania spalin z silnika przebiega zdecydowanie sprawniej, dźwięki mu towarzyszące są znacznie mniej uciążliwe dla otoczenia, a sam kierowca zyskuje większy komfort jazdy. Proponowane przez nas komponenty są dostępne w przystępnej cenie i objęte dwuletnią gwarancją, a także – co ważne, lecz nie zawsze oczywiste w branży motoryzacyjnej – nie były wcześniej wykorzystywane w innych pojazdach. Tłumiki do samochodu Fiat Multipla 1.9 JTD, których dystrybucję prowadzimy, są zatem w stanie na długo wyeliminować najczęstsze problemy związane z wadliwą pracą układu wydechowego, na co wskazywać mogą m.in. takie efekty, jak przedostawanie się duszącego dymu do wnętrza kabiny samochodowej, nieszczelność tłumika czy wyraźne spadki wydajności silnika.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!