Pamaku
Centrum układów wydechowych
Korzystając z oferty sklepu motoryzacyjnego PAMAKU, pozyskanie komponentów dedykowanych autom różnych marek nie stanowi żadnego problemu. Swoim Klientom mamy do zaoferowania m.in. tłumiki do samochodu Fiat Panda III 1.2. Zastąpienie nimi dotychczas wykorzystywanych części jest w stanie znacznie usprawnić działanie układu wydechowego. Jeśli więc zauważysz, że Twój pojazd zaczyna sprawować się inaczej niż dotychczas, wydając głośne dźwięki w czasie jazdy, a odprowadzanie spalin z silnika nie jest równie efektywne jak do tej pory, proponowane przez nas artykuły pomogą Ci łatwo to zmienić. Dokonując ich zakupu, otrzymasz dwuletnią gwarancję i pewność, że zostaną zamontowane w odpowiednim dla nich miejscu bez większego problemu. Tłumiki do samochodu Fiat Panda III 1.2 z oferty PAMAKU zapobiegają nadmiernemu zużywaniu się paliwa, irytującym drganiom czy wyraźnie słabszemu funkcjonowaniu silnika, do czego dochodzi dość często w przypadku korzystania z nieodpowiednio dopasowanych elementów w układzie wydechowym.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!