Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeśli jesteś kierowcą Audi A3 i masz problem z wyniszczonym elementem układu wydechowego, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. W naszym sklepie czeka na Ciebie niezwykle szeroki wybór tłumików do różnych modeli pojazdów Audi, a w tym dziale przygotowaliśmy tłumiki dopasowane do Audi A3 8P 1.4 TFSi z lat 2003-2012. Wszystkie pozycje dostępne w tym dziale zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by gwarantować prawidłową pracę układu wydechowego.
strona:

Poznaj ofertę części do Audi

Do ich produkcji wykorzystano starannie wyselekcjonowaną stal, dzięki czemu możemy objąć je okresem gwarancyjnym. Zdecydowana większość tłumików do Audi A3 8P 1.4 TFSi (2003-2012) jest dostępna od ręki, dzięki czemu nasz sklep oferuje bardzo szybką wysyłkę zamówienia. Możliwa jest dostawa także poza granicami naszego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy - oferujemy różne typy tłumików, rur i całych układów w atrakcyjnych cenach. W razie pytań - prosimy o kontakt z naszym biurem.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!