Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumik odpowiada za niwelację hałasu oraz redukuje wydobywanie się spalin z silnika. To jeden z elementów układu wydechowego, który jest narażony na działanie wysokich temperatur. Ważne jest więc, aby wybrać odpowiednie rozwiązanie gwarantujące trwałość i niezawodność nawet po wielu tysiącach przejechanych kilometrów. Przedstawiamy więc tłumik Alfa Romeo 145 1.3 IE 8V. To rozwiązanie do wersji produkowanej od roku 94’ do 97’, która miała na pokładzie 90 koni mechanicznych. W naszej ofercie oddajemy do dyspozycji tłumik środkowy i końcowy, co pozwoli na wymianę większości układu wydechowego. Dopasowanie go do wersji pojazdu nie powinno sprawić problemów, gdyż udostępniamy numery seryjne tej części. Oferujemy także pomoc w przypadku pytań lub wątpliwości. Nasz zespół specjalistów czeka na kontakt! Co ważne, proponujemy rozwiązanie, które nie jest wygórowane cenowo, a mimo to wykazuje wysoką jakość wykonania i niezawodność w trakcie pracy.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!