Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wysokiej jakości części do układów wydechowych to nasza specjalność. Istniejemy na rynku motoryzacyjnym już wiele lat. Przez ten czas zawsze zapewnialiśmy naszym odbiorcom dostęp jedynie do najwyższej jakości, dedykowanych części do różnych marek pojazdów. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przemysłowych. Dostępne na stronie PAMAKU produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która gwarantuje, że komponent będzie skutecznie opierać się codziennej (nawet bardzo intensywnej) eksploatacji oraz zachowa swoją należytą funkcjonalność na długie lata. Nasza oferta jest cały czas aktualizowana i specjalnie selekcjonowana. Wszystko po to, by zapewnić naszym odbiorcom dostęp jedynie do najlepszych wariantów części dostępnych na rynku. Konsultanci PAMAKU służą pomocą i rekomendacjami w sprawie części oraz chętnie przybliżą ich zalety (jak np. prezentowanych kolektorów wydechowych BMW x3)

strona:

Jakość na najwyższym poziomie

Wytrzymałość, odporność na różnego rodzaju naprężenia oraz działanie rozmaitych szkodliwych czynników to połączenie, które przemawia do nowocześnie zorientowanych właścicieli aut. Dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była możliwie jak najszersza i aby uwzględniała jedynie części, które wpiszą się zarówno w potrzeby właściciela, jak i jego samochodu.

Nasze produkty poza dokumentacją techniczną opatrzone są niezbędnymi certyfikatami oraz atestami, które jednoznacznie podkreślają ich jakość. Dzięki temu nasi odbiorcy mają gwarancję, że zakupione części (jak kolektory wydechowe BMW x3) sprostają stawianym wymaganiom i będą służyły przez długi czas. Prezentowane kolektory do BMW będą trafioną inwestycją na wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej Państwo wariant dopasowany do swoich potrzeb, preferencji oraz budżetu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!