Pamaku
Centrum układów wydechowych

Raz kupujesz i korzystasz przez lata. Tłumiki od PAMAKU zaskoczą Cię wytrzymałością. Będą skutecznie wypełniać swoje zadanie podczas tysięcy przejechanych kilometrów. Na każdy element do samochodu Citroen - C3 Picasso - 1.6 HDi oferujemy 2-letnią gwarancję. W tym czasie przekonasz się, że dostępne zamienniki ograniczają ilość emitowanych spalin oraz głośność pracy silnika równie dobrze, jak oryginalne elementy. Warto nam zaufać, bo na rynku motoryzacyjnym działamy od 1991 r.

strona:

Precyzyjne wykonanie

W przypadku części samochodowych liczy się precyzja wykonania oraz standard użytych materiałów. Te dwa elementy dają w efekcie produkty gotowe do długiej pracy w trudnych warunkach. Tłumiki do Citroen - C3 Picasso - 1.6 HDi powstają z najlepszej, certyfikowanej stali. Producenci pozyskują ją od renomowanej, niemieckiej firmy ThyssenKrupp. Produkty wykonuje się na bazie oryginalnej dokumentacji technicznej koncernów, aby wnętrze oraz gabaryty części zostały wiernie odwzorowane. Elementy układu wydechowego do pojazdu Citroen - C3 Picasso - 1.6 HDi wysyłamy nawet w 24 godziny od przyjęcia zamówienia i dostarczamy na terenie 40 krajów Europy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!