Pamaku
Centrum układów wydechowych
Prawidłowe funkcjonowanie układu wydechowego w samochodzie jest bardzo ważne z różnych względów. Jakość jego działania oddziałuje bowiem na głośność dźwięków towarzyszących wydostawaniu się spalin na zewnątrz, ale też na pracę silnika. Jeśli więc zależy Ci na tym, by Twój Chevrolet Malibu 2.0 D nie irytował wszystkich dookoła swoją obecnością w danym miejscu, a przy okazji nie narażał Cię na odczuwanie drgań podczas jazdy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Widniejące w niej elementy wydechu z powodzeniem mogą zastąpić te, które dotychczas znajdowały się w Twoim aucie, lecz z biegiem czasu uległy zużyciu. Swoim Klientom jesteśmy w stanie zaoferować przede wszystkim tłumiki, ale też rury kolektorowe dostosowane do potrzeb właścicieli Chevroleta Malibu 2.0 D z nadwoziem typu Sedan. Wszystkie zostały objęte dwuletnią gwarancją, ponadto charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, zdolność do długiego działania, a także możliwość wykonania montażu bez konieczności wcześniejszej rozbiórki całego układu.
strona:

Już nie musisz wybierać między wysoką jakością części a ich niską ceną. Kupując w PAMAKU otrzymasz to wszystko w jednym produkcie. Zamów tłumiki środkowe, końcowe, czy też rurę kolektorową do Chevrolet - Malibu - 2.0 D z 2-letnią gwarancją. Kup pojedyncze akcesoria lub postaw na kompletny zestaw elementów układu wydechowego, wykonany z myślą o instalacji w amerykańskim samochodzie. Gwarantujemy zamienniki stworzone zgodnie z oryginalną dokumentacją. Możesz być pewien, że skutecznie zredukują one hałas oraz ograniczą emisję spalin nie gorzej niż fabryczne tłumiki.

Szybka dostawa towarów

Co świadczy o jakości tłumików ze sklepu PAMAKU? Przede wszystkim zamienniki w 100% przypominające oryginały. Producent postawił na solidną, niemiecką stal. Zastosował materiały chroniące elementy przed korozją. Zadbał też o to, aby tłumiki posiadały wszelkie niezbędne certyfikaty. Jeśli nie przekonały Cię jeszcze kwestie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny części, mamy jeszcze jeden argument. Błyskawicznie dostarczamy zamówiony towar do 40 krajów Europy. Bezpiecznie zapakowane tłumiki docierają nawet w jeden dzień roboczy. Dzięki temu szybko zamontujesz produkty w układzie wydechowym Chevrolet - Malibu - 2.0 D. Nadal masz pytania? Zadzwoń i skorzystaj z pomocy ekspertów PAMAKU.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!