Pamaku
Centrum układów wydechowych

W naszym sklepie Pamaku.pl znajdziesz między innymi tłumiki do Fiata Doblo 1.9 Diesel, wykonane w całości przez najlepszych producentów ze starego kontynentu, takich jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO. Wszyscy do produkcji tłumików Fiat Doblo 1.9 Diesel zastosowali najwyższej klasy materiały, które zapewniają wieloletnie użytkowanie i bezawaryjność. Podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie lub Carl Froh gwarantują pełną odporność na zmienne temperatury panujące we wnętrzu układy wydechowego oraz skrajnie niekorzystne warunki pracy. Każdy tłumik do Fiat Doblo 1.9 Diesel został zaprojektowany w pełnej zgodzie z wymaganiami producenta na podstawie oficjalnych rysunków i katalogów technicznych, dzięki czemu posiadają certyfikat ISO, TUV oraz PIMOT i zostały objęte aż 24-miesięczną gwarancją producenta. Zamienniki dostępne w naszym sklepie zostały wykonane ze zwróceniem uwagi na najmniejsze detale, co widać w szczególności po wnętrzu puszki, która jest identyczna jak w modelu oryginalnym. Na bieżącej podstronie znajdziesz tłumiki środkowe, rury kolektorowe i standardowe rury, a także pełne komplety. Zamów już dziś!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!