Pamaku
Centrum układów wydechowych

Zamienniki nie muszą ustępować jakością oryginalnym częściom, ale mogą za to być od nich znacznie bardziej atrakcyjne cenowo. Postaw na tłumiki do Citroen - C3 - 1.1i z naszych katalogów, a przekonasz się o ich wysokim standardzie wykonania. Niemiecka stal zapewnia produktom odpowiednią wytrzymałość, a precyzyjne wykonanie - żywotność oraz wydajność pracy. Tłumiki skutecznie redukują głośność pracy silnika oraz minimalizują emisję zanieczyszczeń. Na każdy zakup otrzymasz 2-letnią gwarancję!

strona:

Wygodne i szybkie zakupy

Awaria samochodu nie należy do komfortowych sytuacji. Zamawiając produkty u nas, masz pewność, że usuniesz ją maksymalnie szybko, bo części wysyłamy najczęściej w 24 godziny. Bezpiecznie zapakowany tłumik do pojazdu Citroen - C3 - 1.1i w ekspresowym tempie dotrze do Ciebie lub wskazanego warsztatu w jednym z 40 krajów w całej Europie. Otrzymasz akcesoria stworzone na bazie oryginalnej dokumentacji technicznej koncernów, posiadające niezbędne certyfikaty oraz atesty. Zadbaliśmy o ich właściwości antykorozyjne. W razie problemów z wyborem części skorzystaj z pomocy ekspertów PAMAKU. Mamy 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!