Pamaku
Centrum układów wydechowych

Na jakość i komfort jazdy pojazdem Citroen - C5 - 2.0 ma wpływ wiele czynników. Wsparciem dla satysfakcjonującej wydajności, sprawności i bezpieczeństwa z pewnością pozostaje sprawny układ wydechowy. Nawet niewielka nieprawidłowość może przyczynić się do pogorszenia warunków użytkowania pojazdu. Pamaku przychodzi z odsieczą dla najbardziej wymagających klientów. Przygotowaliśmy ofertę zróżnicowaną i atrakcyjną pod wieloma względami. W naszym sklepie do dyspozycji klientów oddajemy niezbędne w codziennej eksploatacji pojazdu tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP oraz złącza elastyczne, których zadaniem jest efektywne wsparcie dla podzespołów. Starannie dopasowane komponenty z trwałych i solidnych materiałów oraz precyzyjnie zaprojektowane konstrukcje zadbają o eliminacje głośności i drgań silnika, a także o prawidłowe odprowadzanie spalin na zewnątrz. Jesteśmy przekonani, że dostępne w ofercie Pamaku części do Citroena - C5 - 2.0 pozwolą szybko usunąć usterkę, a dzięki gwarancji na poszczególne podzespoły nasi klienci zyskają pewność co do jakości oferowanych usług.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!