Pamaku
Centrum układów wydechowych

Przykładamy dużą wagę do tego, by właściciel każdego auta zaopatrzył się u nas w najpotrzebniejsze części niezbędne do prawidłowego przetwarzania spalin i redukowania hałasu podczas jazdy. Dlatego w asortymencie dostępny jest tłumik końcowy do Audi A4 B5, a także wariant środkowy. Nie zabrakło także pozostałych elementów układu wydechowego. W tej kwestii można wyróżnić rury kolektorowe, których zaletą jest kompatybilność ze wszystkimi typami nadwozia.

strona:

Części do układu wydechowego Audi A4 B5

Dobór wysokiej klasy tłumików końcowych i innych komponentów samochodowych od renomowanych producentów to gwarancja niezawodnego działania systemu przetwarzania spalin generowanych rzez silnik. Komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy zapewnia bowiem m.in. prawidłowo funkcjonujący układ wydechowy Audi A4 B5. Dlatego warto zaufać ofercie PAMAKU i zaopatrzyć się w tłumik końcowy bądź inne części prezentowane w tej kategorii. Są dostępne od ręki, posiadają homologację, a gwarancja wynosi 24 miesiące. Nie zwlekaj więc i już teraz zamów odpowiedni element do układu wydechowego Audi A4 B5.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!