Dedykowane katalizatory BMW Seria 3 E46 (1998 - 2007)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Konieczność instalacji tego rodzaju elementów w samochodach jest regulowana przepisami prawnymi. Katalizator do BMW E46 ma za zadanie oczyszczać spaliny ze szkodliwych substancji, aby ograniczyć w ten sposób emisję trujących związków wywierających negatywny wpływ na środowisko naturalne, a także jakość powietrza. Jako że jego montaż w pojeździe jest obowiązkowy, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tego elementu układu wydechowego. W tej kategorii można znaleźć modele w atrakcyjnych cenach dedykowane do aut z serii 3 - z roczników od 1998 do 2007.

756.95 PLN

tłumik 16.49

878.07 PLN

tłumik 16.49

508.67 PLN

tłumik 16.49

476.88 PLN

tłumik 16.49
strona:

Wszystkie części w ofercie Pamaku dostępne są od ręki i podlegają 24-miesięcznej gwarancji. Ponadto przy każdym produkcie znajduje się dokładna specyfikacja techniczna, dzięki czemu można bez trudu wybrać odpowiedni katalizator do BMW E46. Cena różni się w zależności od wybranego modelu. Jako dystrybutor elementów układów wydechowych pochodzących od renomowanych producentów dążymy jednak do tego, by nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla każdego klienta. Dlatego dbamy nie tylko o dostępność niezbędnych części motoryzacyjnych. Przykładamy również dużą wagę do przystępnych cen katalizatorów do BMW E46.

Oferta elementów układu wydechowego Pamaku

Dużym udogodnieniem, ułatwiającym składanie zamówień, jest wykaz zastosowań każdej części, który można znaleźć w jej opisie. Dzięki temu upewnią się Państwo, czy dany katalizator do BMW E46 będzie pasować do konkretnego pojazdu z serii 3. W razie wątpliwości dotyczących przeznaczenia elementu układu wydechowego lub jego ceny można też skontaktować się z doradcami Pamaku, którzy chętnie udzielą potrzebnych informacji i pomogą w złożeniu zamówienia przez telefon.

Wiemy, jak duże znacznie ma jakość części motoryzacyjnych, dlatego dostarczamy wyroby powstające przede wszystkim z wysokiej klasy stali. Pochodzą głównie od producenta ThyssenKrupp, słynącego z wytwarzania niezawodnych artykułów hutniczych i nie tylko. Stanowi to gwarancję ich solidności oraz potwierdza doskonałą jakość katalizatorów do BMW E46 idącą w parze z atrakcyjnymi cenami.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!