Pamaku
Centrum układów wydechowych

W naszym sklepie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy naszym klientom wyłącznie sprawdzone, pewne i nowe podzespoły do układu wydechowego, a wśród nich tłumiki do Fiata Ducato III 2.8 TD / JTD. Każdy z nich został wykonany z najlepszych surowców na świecie firm ThyssenKrupp AG i Carl Froh. Dzięki temu są odporne na korozję i rewelacyjnie sprawdzają się w szczególnie trudnych warunkach eksploatacyjnych. Marki takie jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO wykorzystują projekty pochodzące bezpośrednio od producenta, np. z katalogów technicznych, dzięki czemu każdy tłumik Fiat Ducato III 2.8 TD / JTD jest w pełni zgodny z jego oczekiwaniami. Każdy szczegół, np. budowa wnętrza puszki, jest odzwierciedleniem oryginalnej części, co oznacza, iż nie wpływają na hałas generowany przez silnik, a także na wydajność jednostki napędowej i osiągi. Zachęcamy do zakupu już dziś, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości podczas zakupu.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!