Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wersja silnika 1.2 w samochodzie Alfa Romeo 33 jest najsłabszą wersją dla tego modelu. Nie oznacza to jednak, że jej eksploatacja przez lata nie mogła doprowadzić do uszkodzeń części, w tym układu wydechowego! Jeżeli takie występują w Twoim samochodzie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Znajdziesz u nas elementy układu, które są idealnym odwzorowaniem oryginałów - świetnie pasują, są łatwe w montażu i niezwykle trwałe. Ostatnia z wymienionych cech jest zasługą stali nierdzewnej, z jakich powstały. Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Tłumiki do Alfa Romeo 33 1.2 w kilku wydaniach. Między innymi tłumik końcowy, ale także rurę kolektorową. A jeśli konieczna jest wymiana tych dwóch elementów, co powiesz na gotowy zestaw? Każdy wybór będzie dobry - dlaczego? Ze względu na skuteczność i trwałość naszych propozycji. Co ważne, u nas na części otrzymasz 24-miesięczną gwarancję - awaria lub uszkodzenia? Skontaktuj się z nami - na pewno coś poradzimy. Masz pytania lub wątpliwości? Możesz do nas napisać lub zadzwonić.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!