Tłumiki Fiat Qubo II 1.4  * Tłumik  Fiat Qubo II 1.4  * Układy wydechowe  Fiat Qubo II 1.4
Centrum układów wydechowych
strona:
W sklepie PAMAKU przemawiają do nas wyłącznie tłumiki wykonane przez renomowane marki i sprawdzone w praktyce. Możesz być pewien, że Twój Fiat - Qubo II - 1.4 otrzyma wytrzymałe oraz doskonale dopasowane zamienniki. Korzyść jest więc podwójna. W niższej cenie otrzymasz części o standardzie zbliżonym do fabrycznych elementów. Oferowane części powstają na bazie dokumentacji koncernów samochodowych, dzięki czemu zachowują właściwości oryginalnie montowanych rur końcowych oraz tłumików.
07.47 - Rura końcowa

79.95 PLN

tłumik 16.49
Rura końcowa
07.46 - Tłumik środkowy

410.88 PLN

tłumik 16.49
Tłumik środkowy
strona:

Ponad ćwierć wieku na europejskich rynkach

Posiadamy duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Od ponad 25 lat działamy na polskim oraz europejskim rynku. Spora wiedza pozwala nam wybierać do katalogów jedynie części spełniające określone kryteria jakościowe oraz funkcjonalne. Przede wszystkim warto wiedzieć, że stawiamy na zamienniki stworzone na bazie solidnej, niemieckiej stali. Produkty posiadają niezbędne certyfikaty jak np. TUV. Do tego tłumiki do auta Fiat - Qubo II - 1.4 powstają z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie, aby broniły się skutecznie przed korozją. Sprzedajemy zamienniki do układów wydechowych. Dobrze redukują głośność pracy samochodu oraz obniżają ilość emitowanych przez auta spalin.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!