Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jako firma Pamaku.pl istniejemy na rynku motoryzacyjnym już od ponad 25 lat i przez ten zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu mamy w bieżącej sprzedaży aż 100 000 artykułów godnych zakupu. Na bieżącej podstronie znajdziesz tłumiki do Fiata Cromy II 1.9 JTD, dedykowane dla szczególnie wymagających użytkowników i zmotoryzowanych. Tłumiki zostały wykonane z podwójnego płaszcza stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej obustronnie lub marki Carl Froh przez firmy takie jak BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO, Bosal, Klarius, Fenno, Asso oraz Walker, które są zapewnieniem wieloletniej trwałości i wytrzymałości. Każdy tłumik do Fiata Croma II 1.9 JTD został wykonany na podstawie katalogów technicznych danego koncernu motoryzacyjnego i jest objęty certyfikatami ISO, TUV oraz PIMOT. Montaż każdego tłumika nie jest problematyczny z uwagi na precyzyjne wykonanie wszystkich elementów, zgodny z innymi podzespołami tego modelu auta. Zapraszamy do zakupu tłumików Fiat Croma II 1.9 JTD w postaci pojedynczych elementów lub całego kompletu.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!