Pamaku
Centrum układów wydechowych

Niezastąpione rozwiązanie kompatybilne do danej wersji pojazdu - tak prezentują się nasze tłumiki Alfa Romeo 147 1.6. Możesz liczyć na ich niezawodność w każdych warunkach. Wszystko za sprawą wykonania ze stali nierdzewnej. Trwałość, odporność na uszkodzenia czy na szkodliwe działanie wilgoci to niejedyne zalety naszych propozycji. Zapewnij sobie długą, bezproblemową jazdę z nowym tłumikiem końcowym, środkowym lub jednym i drugim, które znajdziesz w naszej ofercie! Co ważne, są to rozwiązania przystosowane do modelu 147 włoskiego producenta we wszystkich typach nadwozia. Z tego powodu ich montaż przebiegnie bezproblemowo. Decydując się na jeden z tłumików z naszej oferty, możesz liczyć na 24 miesiące gwarancji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące elementów układu wydechowego z naszej oferty - zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, czekamy na Ciebie!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!