Pamaku
Centrum układów wydechowych
Każdy – nawet najlepszy – samochód z czasem może zacząć sprawować się na drodze wyraźniej gorzej, na co często wpływa zużycie poszczególnych elementów jego układu wydechowego. Jeżeli więc zauważyłeś, że Twoje auto funkcjonuje zbyt głośno, a wydalanie spalin z silnika przebiega ostatnimi czasy mniej wydajnie, wpływając jednocześnie negatywnie na jego osiągi, polecamy skorzystanie z oferty PAMAKU – sklepu oferującego m.in. tłumiki do samochodu Fiat Palio 1.2i 8V oraz inne elementy jego wydechu. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien otrzymania komponentów wysokiej jakości, zamontowanie których w przeznaczonym dla nich miejscu pozwoli Ci szybko i na długo pozbyć się wymienionych wcześniej problemów z działaniem układu wydechowego w Twoim pojeździe. Wszystkie proponowane w tym miejscu komponenty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją, ponieważ nie prowadzimy sprzedaży artykułów motoryzacyjnych używanych wcześniej w innych autach. Tłumiki do samochodu Fiat Palio 1.2i 8V z oferty PAMAKU zdołają zatem zadowolić nawet najbardziej wymagającego kierowcę.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!