Pamaku
Centrum układów wydechowych
Problemy z pracą silnika, duży hałas podczas jazdy, nieprzepisowe przetwarzanie spalin - m.in. z takimi problemami muszą mierzyć się kierowcy, gdy uszkodzeniu ulegnie układ wydechowy BMW - Seria 7 - E65 / E66 (2001 - 2008) - 4.4. W PAMAKU znajdziesz części, które pomogą skutecznie naprawić awarię. Zamienniki będą idealnie pasować do niemieckiego auta, ponieważ stworzono je na bazie oryginalnej dokumentacji technicznej. Pozytywnie zaskoczy Cię nie tylko ich wytrzymałość, ale także cena.
strona:

Tłumiki do zadań specjalnych - BMW - Seria 7 - E65 / E66 (2001 - 2008) - 4.4

Układy wydechowe samochodów poddawane są różnym obciążeniom. Na warunki ich pracy wpływ ma np. pojemność oraz moc silnika, bo przekładają się w sporej mierze na ilość emitowanych spalin oraz głośność funkcjonowania pojazdu. W przypadku BMW - Seria 7 - E65 / E66 (2001 - 2008) - 4.4 tłumiki muszą okiełznać kilkusetkonną maszynę - części ze sklepu PAMAKU świetnie radzą sobie z tym zadaniem. Produkty wykonano z zegarmistrzowską precyzją. Znaczenie ma również wykorzystany materiał. W PAMAKU stawiamy na elementy z niemieckiej stali, posiadającej odpowiednie certyfikaty. Jesteśmy pewni standardu wykonania, dlatego na każdą część dajemy 2-letnią gwarancję.

Na co dzień rzadko zwraca się uwagę na układ wydechowy samochodu, ale to jeden z istotnych systemów, który m.in. doskonale wygłusza hałas powstający przy pracy silnika. Jego uszkodzenie może wynikać zarówno ze zużycia eksploatacyjnego, jak i złego stanu dróg, po których porusza się pojazd. Gdy zajdzie potrzeba wymiany warto sięgać jedynie po najlepsze części, a takie są np. tłumiki środkowe do BMW - Seria 7 - E65 / E66 (2001 - 2008) - 4.4 z naszych katalogów. Zapewniamy wyłącznie części pochodzące od renomowanych producentów. Cechują się one odpowiednią jakością wykonania, a co za tym idzie znaczną wytrzymałością. W sklepie internetowym PAMAKU kupisz tłumiki BMW - Seria 7 - E65 / E66 (2001 - 2008) - 4.4 w atrakcyjnej cenie. Towar wysyłamy do aż 40 krajów w całej Europy. Dbamy o sprawne dostarczenie zamówienia, aby Twój samochód jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!