Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jesteś posiadaczem modelu 200 niemieckiego producenta samochodów Audi? Skoro tutaj jesteś, z pewnością masz problemy z układem wydechowym w tym pojeździe. Nic dziwnego, wiele z wersji ma już swoje lata. Na szczęście mamy idealne rozwiązanie! Zupełnie nowe tłumiki do Audi 200 w różnych wersjach silnikowych! Czekają na Ciebie propozycje dostosowane do takich typów nadwozia jak combi, czy sedan. Co więcej, możesz liczyć na tłumiki początkowe, środkowe, czy końcowe. U nas kupisz je osobno lub w zestawach! Co zyskasz, decydując się na te rozwiązania? Pewność, że przez następne lata z żadnym tłumikiem nie będziesz miał najmniejszego kłopoty. To produkcje nowe, wykonane z trwałych materiałów, odporne na mróz i wilgoć. Postaw na jeden z elementów i przekonaj się sam! Masz pytania lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące składania zamówienia, lub części dostępnych w tej kategorii? Skontaktuj się z nami!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!