Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz tłumików końcowych, które zostały fabrycznie zespolone z elementami tłumika środkowego? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - w niej między innymi tłumiki do Alfa Romeo 146 w wersji 1.6 IE 16V. Doskonale przygotowane, pasują idealnie do wspomnianego modelu włoskiej marki. Niezawodne, bo wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Na przeszkodzie nie stanie im wysoka lub bardzo niska temperatura, błoto, kamienie czy kontakt z wilgocią. Ponadto, na tłumiki dajemy 24-miesięczną gwarancję. W razie jakichkolwiek problemów z ich działaniem, co zdarza się bardzo rzadko, możesz bez problemu go oddać. Wybierz tłumiki do Alfa Romeo już teraz! Czekają na Ciebie w rozsądnych cenach. Możesz także liczyć na naszą pomoc, jeśli masz pytania lub wątpliwości przed zakupem.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!