Pamaku
Centrum układów wydechowych

Prawidłowo funkcjonujący układ wydechowy ma znamienny wpływ na komfort jazdy. Kierowca bez trudu jest w stanie rozpoznać problemy z elementami wchodzącymi w jego skład. Nieprzyjemny zapach wewnątrz auta, lekkie drgania silnika oraz jego głośna praca to tylko kilka z konsekwencji nieprawidłowości. Aby wyeliminować problem, zachęcamy do przejrzenia oferty Pamaku, gdzie przygotowaliśmy wysokiej jakości części do Citroena C3 Pluriel - 1.4i w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy tłumiki i pozostałe rozwiązania odpowiadające za satysfakcjonujący poziom eksploatacji układu wydechowego. Nowe, wysokiej jakości części pozwolą zachować świetność pojazdu na dłużej. Wymiana gwarantuje wydajność, sprawność i bezpieczeństwo. Tłumiki do Citroena C3 Pluriel - 1.4i wyeliminują problemy z drganiami, wpływając na właściwe transportowanie spalin i pozytywną pracę silnika. Starannie wyselekcjonowane części charakteryzują się ponadprzeciętną jakością z uwagi na doskonałe dopasowanie materiałów. Trwałe, wytrzymałe komponenty i niezbędne certyfikaty to gwarancja zadowolenia.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!