Pamaku
Centrum układów wydechowych

Zamów tłumiki w przyjaznej dla portfela cenie, idealne do układu wydechowego samochodu Citroen - C2 z silnikiem 1.6 w wersji hatchback. Ułatwiamy szybkie usunięcie awarii, bo towar najczęściej wysyłamy w 24 godziny od złożenia zamówienia. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy dowiozą części do kilkudziesięciu krajów w całej Europie. Na produkty ze sklepu PAMAKU otrzymasz 2 lata gwarancji, co tylko potwierdza najwyższą jakość tłumików.

strona:

Wysoki standard części

W sklepie PAMAKU nie ma miejsca na niskiej klasy zamienniki. Proponujemy tłumiki do Citroen - C2 1.6 wykonane zgodnie z oryginalną dokumentacją. Dzięki temu wnętrze części i jej waga odpowiadają fabrycznym elementom. Nie zawiedziesz się również wytrzymałością akcesoriów. Odpowiednią żywotność, odporność na korozję czy też trudne warunki eksploatacyjne tłumiki zyskują za sprawą niemieckiej stali. Tworzywo od firmy ThyssenKrupp posiada certyfikat RW TUV. Zaufaj ponad 30-letniemu doświadczeniu ekspertów ze sklepu PAMAKU i zamów tłumiki, które idealnie poradzą sobie z redukcją hałasu oraz ilością spalin emitowanych przez samochód. W zestawie możesz zamówić zestaw montażowy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!