Pamaku
Centrum układów wydechowych
Układ wydechowy w Twoim aucie nie działa już równie efektywnie, jak jeszcze nie tak dawno? W takim razie może być to znak, że należy przeprowadzić wymianę zużytych elementów, które się na niego składają. Klienci PAMAKU nie mają z tym większego problemu, ponieważ w naszej ofercie są w stanie znaleźć wszystko, czego potrzebują. Oferujemy m.in. tłumiki do samochodu Fiat Grande Punto 1.3 MJTD, a także inne komponenty, wykonane z wysokiej jakości tworzyw, a w związku z tym będące w stanie funkcjonować prawidłowo przez długi czas. Dzięki naszym artykułom motoryzacyjnym każda nabywająca je osoba szybko zapomni o problemach z pozbywaniem się spalin z silnika, spadkach jego wydajności czy nadmiernym hałasem utrudniającym swobodną jazdę autem. Tłumiki do samochodu Fiat Grande Punto 1.3 MJTD z oferty PAMAKU można przy tym pozyskać w korzystnej cenie i z dwuletnią gwarancją na każdy z nich oraz wszystkie pozostałe elementy układu wydechowego.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!