Filtry cząstek stałych DPF Ford Mondeo Mk4 (2007 - 2014)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Zadaniem filtrów DPF jest usuwanie cząstek stałych, które ulatniają się ze spalin silnika. Cząsteczki te są rakotwórcze i szkodliwe dla środowiska. Ze względu na to, posiadanie filtrów DPF regulują restrykcyjne normy EURO. Ich celem jest ograniczenie emisji niebezpiecznych spalin. Filtr DPF Mondeo MK4 zapewnia filtrację fizyczną, zapobiegającą przedostawaniu się drobnych cząsteczek do układu oddechowego i krwionośnego organizmów żywych. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy zamienniki z tej kategorii, gwarantujące długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

strona:

Filtr DPF Mondeo MK4 z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX

Dobry filtr cząstek stałych powinien być sprawny do przebiegu około 200-250 tysięcy kilometrów. Istotną kwestią przy wyborze odpowiedniego urządzenia, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest również to, czy poza zatrzymywaniem cząsteczek wydzielających się z silnika, filtr wypala je wewnątrz swojej obudowy. To kluczowa funkcja, która decyduje m.in. o trwałości tego komponentu. Filtr DPF Mondeo MK4 dostępny w naszej ofercie składa się z puszki wykonanej ze stali nierdzewnej, której zadaniem jest ochrona monolitu. Oprócz tego w jej wnętrzu znajduje się ceramiczny korpus i zamykane naprzemiennie kanały, występujące ze strony wlotowej oraz wylotowej.

 

W asortymencie najlepszych producentów, w tym Pamaku, można znaleźć filtry wykonane z wysokiej jakości stali. Pozyskiwana przez nas stal pochodzi z zaufanego źródła - firmy Thyssen Krupp - przez co klient ma pewność, że będzie odporna na korozję i działanie kwasów. To niezwykle ważne, aby wybrać filtr spełniający podstawowe wymogi, ponieważ decyduje to o jego późniejszej trwałości i wydajności. Wymiana tego komponentu nie należy do najmniejszych wydatków, dlatego warto celować w produkty pochodzące od zaufanych dostawców. 

Pamaku.pl – dostępność od ręki i ekspresowa dostawa

Zamawiając filtr DPF Mondeo MK4 na Pamaku.pl, zyskujesz gwarancję wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy dostęp do świetnych zamienników, produkowanych z najlepszych materiałów odpornych na zużycie. Wśród naszych dostawców materiałów znajdują się wyłącznie renomowane firmy, takie jak Thyssen Krupp i Carl Froh. Dzięki temu, nasi klienci mają pewność, że wszystkie elementy układu wydechowego Pamaku są wytrzymałe, a także w 100% zgodne z oryginalnymi częściami.

Produkty dostępne w naszym sklepie posiadają niezbędny certyfikat RV TUV oraz są wytwarzane w oparciu o normę ISO 9001:2001/EN ISO 9001. Każde zamówienie złożone do godz. 12.00 realizujemy tego samego dnia, przez co towar dociera do klienta w czasie od 24 do 48 godzin.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!