Filtry cząstek stałych DPF Opel Zafira B (2005 - )  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Filtry DPF to podzespoły stosowane głównie w samochodach z silnikiem Diesla. Zdarza się również, że umieszcza się je w niektórych jednostkach benzynowych. Są montowane w układach wydechowych aut, a dokładniej – za katalizatorem utleniającym. Przykładem takiego właśnie produktu, dostępnego w naszej ofercie, jest filtr DPF Opel Zafira B. To niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto szuka dobrej jakości w rozsądnej cenie. Zamienniki oferowane w sklepie Pamaku posiadają certyfikaty ISO 9001:2001/EN ISO 9001 oraz TÜV i zostały wykonane wyłącznie z trwałych, sprawdzonych materiałów.

1222.48 PLN

tłumik 16.49

1067.31 PLN

tłumik 16.49

1067.31 PLN

tłumik 16.49
strona:

Filtr DPF Opel Zafira B z dwuletnim okresem gwarancyjnym

Rozpoznanie zapchanego lub uszkodzonego filtra jest dość proste. Objawami, które informują nas, że to właśnie z tym podzespołem dzieje się coś złego, będzie m.in. zwiększenie poziomu oleju, zużywanie większej ilości paliwa, przejście silnika w tryb awaryjny, a także spadek maksymalnej prędkości pojazdu. Wszystko to może świadczyć o problemach z filtrem DPF. Oczywiście na trwałość tego elementu wpływa wiele czynników, ale jednym z nich jest bez wątpienia jakość zamontowanego podzespołu.

Filtr DPF Opel Zafira B to produkt wydajny i trwały, wykonany z kwasoodpornej, nierdzewnej stali INOX. Składa się wyłącznie z materiałów pochodzących od renomowanych, zaufanych producentów, w tym od firmy Thyssen Krupp. Jakość tego filtra, stanowiącego w 100% odwzorowany zamiennik oryginału, doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymaga się połączenia ponadprzeciętnej trwałości i niskich kosztów zakupu. Właśnie to – precyzja wykonania i dobra cena – wyróżnia ofertę Pamaku na tle konkurencji.

Dostawa w 24 do 48 godzin

Zamawiając filtr DPF Opel Zafira B w naszym sklepie możesz mieć pewność, że przesyłka dotrze do Ciebie w rekordowo krótkim czasie. Produkty Pamaku są dostępne od ręki, dzięki czemu zamówienia złożone do południa jesteśmy w stanie zrealizować nawet tego samego dnia. Wiemy, że niemal natychmiastowa wymiana filtra to konieczność, dlatego dostarczamy nasze podzespoły najszybciej, jak to tylko możliwe.

Aby ułatwić wybór odpowiedniego filtra DPF, przy każdym produkcie umieściliśmy jego dokładną specyfikację. Poszczególne modele są podzielone również według marek samochodów, co dodatkowo przyspiesza zakup właściwego elementu. Jeżeli masz pytania i nie wiesz, który filtr wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Doświadczeni doradcy Pamaku pomogą w zakupie odpowiedniego podzespołu układu wydechowego. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!