Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dacia Sandero 1.2 to auto, które chwalone jest za komfort jazdy i ekonomiczną pracę silnika. Jego dość wysokie zawieszenie dobrze sprawdza się na nierównych polskich drogach, choć silnik 1.2 pomyślany został raczej z myślą o ruchu miejskim. Sandero 1.2 spotykane jest głównie z nadwoziem typu hatchback. Samochód ten wybierają osoby, którym zależy na komforcie prowadzenia i racjonalnym kontrolowaniu wydatków. Równie racjonalnie, trzeba jednak podejść do zakupu nowych części, których potrzebuje twoja Dacia Sandero 1.2. Jeżeli potrzebujesz tłumika, najlepiej jest postawić na sprawdzone produkty ze sklepu PAMAKU.

Oferujemy tłumiki, wykonane z bardzo dobrej jakości niemieckiej stali, dostarczanej głównie przez koncerny Thyssen Krupp i Carl Froh. Dla większego bezpieczeństwa, są one objęte dwudziestoczteromiesięczną gwarancją. W połączeniu z dostawą, która może być zrealizowana nawet w ciągu jednego dnia roboczego, stanowi to idealne połączenie wygody i bezpieczeństwa dla twojej Dacii Sandero 1.2.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!