Pamaku
Centrum układów wydechowych
Funkcjonowanie Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD Diesel od pewnego czasu nie spełnia Twoich oczekiwań? Przyczyną spadku mocy jego silnika, a także powstawania zbyt dużego hałasu podczas wydobywania się z niego spalin może być awaria lub zużycie poszczególnych elementów układu wydechowego. Na szczęście tego rodzaju problemy można szybko i łatwo rozwiązać. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, nabywając wybrane elementy w postaci m.in. tłumików środkowych i końcowych, a następnie dokonasz ich montażu. Jakość proponowanych komponentów sprawi, że Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD Diesel ponownie będzie sprawował się jak za czasów swojej świetności, zapewniając Ci pełen komfort w momencie zasiadania za jego kierownicą. Nie zwlekaj więc i skorzystaj z usług sklepu Pamaku, by pozyskać fabrycznie nowe, wysokiej jakości części z dwuletnią gwarancją i w korzystnej cenie. Dzięki nim na długi czas zapomnisz o problemach z wydechem, podobnie jak wielu innych właścicieli Chryslera PT Cruiser 2.2 CRD, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Nie znaleziono produktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!