Filtry cząstek stałych DPF Nissan Qashqai  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Filtry DPF dostępne w ofercie Pamaku to gwarancja wysokiej jakości. Nasz asortyment wyróżnia się stuprocentowym odwzorowaniem oryginalnych części i wykorzystywaniem do produkcji najlepszych materiałów. Filtr DPF Nissan Qashqai wykonano z nierdzewnej, kwasoodpornej stali INOX marki Thyssen Krupp. Zamiennik ten jest dostępny w atrakcyjnej cenie i posiada niezbędne certyfikaty, takie jak ISO 9001:2001/EN ISO 9001 oraz TÜV. Kupując u nas, zyskujesz również gwarancję szybkiej dostawy – zamówienia realizujemy w czasie od 24 do 48 godzin!

strona:

Zamienniki wysokiej jakości

Filtry DPF to elementy pojazdów, których obowiązek posiadania regulują przepisy normy emisji spalin EURO 4. Rolą tych urządzeń jest niwelowanie szkodliwych substancji, określanych mianem cząsteczek stałych, w uproszczeniu – sadzy. Cząstki te wykazują się silnie rakotwórczym działaniem i natychmiast przenikają do ludzkiego układu oddechowego oraz krwiobiegu. Niestety, problem ten dotyczy przede wszystkim pojazdów z silnikiem Diesla i poszczególnych jednostek benzynowych. Występuje więc bardzo często, biorąc pod uwagę liczbę osób korzystających właśnie z Diesli – są to silniki szybkie i oszczędne, jednak w dużym stopniu zagrażające środowisku.

Filtr DPF Nissan Qashqai stanowi rozwiązanie tego problemu. Jego budowa jest stosunkowo prosta – na zewnątrz znajduje się puszka wykonana z nierdzewnej stali INOX, wewnątrz ceramiczny korpus filtra, a także liczne, zagęszczone kanaliki, które są naprzemiennie zamykane ze stron wlotowych i wylotowych. Ten rodzaj podzespołów montuje się w układzie wydechowym tuż za katalizatorem.

Dlaczego Pamaku?

Szukając tego typu części, klienci stawiają przede wszystkim na dobrą cenę. Jednak równie ważne jest, aby filtr DPF Nissan Qashqai, jak i każdy inny filtr DPF, cechował się zadowalającą jakością i wydajnością. Sam proces wymiany tego podzespołu jest dość kosztowny, dlatego nie warto kupować produktów, które po krótkim czasie ponownie ulegną zużyciu. Zdecydowanie bardziej opłaca się wybór zaufanej firmy, dostarczającej wysokiej klasy zamienniki.

Pamaku.pl to miejsce w sieci, które spełnia wszystkie te wymagania. Odsetek reklamacji w przypadku filtrów wynosi u nas zaledwie 0,3%, co świadczy o ich wydajności i staranności wykonania. Filtr DPF Nissan Qashqai i cały nasz asortyment DPF jest objęty aż 24-miesięczną gwarancją. Inną, ogromną zaletą sklepu Pamaku.pl jest ekspresowa dostawa. Szanujemy czas naszych klientów i wiemy, że im szybciej przeprowadzona wymiana, tym lepiej. Dlatego zamówienia złożone do godziny 12.00 realizujemy jeszcze tego samego dnia!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!