Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jak większość części w samochodzie, również elementy układu wydechowego zużywają się szybciej lub wolniej. Bywa tak, że po kilku latach eksploatacji auta, szczególnie tego z drugiej ręki, w układzie pojawiają się korozja lub ubytki. Wówczas najlepiej wymienić element na nowy. Takie części znajdziesz tylko u nas! Przykładem są tłumiki Alfa Romeo 147 w wersji 2.0. Dlaczego to dobry wybór? Przede wszystkim zostały stworzone ze stali nierdzewnej, która wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia, wilgoć czy działanie skrajnych temperatur. Tłumiki są świetnie odwzorowane, nie będzie więc problemu z ich montażem. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę, która zawiera tłumiki końcowe, środkowe, ale także ich połączenie. Co ważne, rozwiązania sprawdzą się w modelu 147 o każdym typie podwozia. Na części dostajesz od nas 24-miesięczną gwarancję. Zapraszamy do zakupu, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - do kontaktu.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!