Pamaku
Centrum układów wydechowych

Od 25 lat wyznaczamy trendy na rynku sklepów zajmujących się dystrybucją kompletnych układów wydechowych oraz pojedynczych elementów, dlatego zachęcamy również do zakupu tłumików do Fiata Albea 1.4. Wszystkie zostały zaprojektowane i wykonane w zgodzie z wymaganiami producenta danego pojazdu na podstawie jego oficjalnych dokumentacji technicznych, dlatego nie zmieniają dźwięku auta i nie wpływają negatywnie na jego moc. Producenci doskonale znani na rynku europejskim, tacy jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO, używają do produkcji poszczególnych tłumików Fiat Albea 1.4 materiałów marki ThyssenKrupp AG oraz Carl Froh. Każdy element i podzespół jest objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym i spełnia wszelkie wymogi certyfikatów ISO, TUV i PIMOT. Podstawową różnicą tłumików do Fiata Albea 1.4 oferowanych w naszym sklepie względem tych niższej klasy jest wnętrze puszki, które w tłumikach dostępnych w Pamaku.pl są takie same, jak w modelu oryginalnym. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie zamówienia.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!