Pamaku
Centrum układów wydechowych

W niezwykle bogatej ofercie części do samochodów PAMAKU znalazły się także komponenty do aut osobowych znanego włoskiego producenta. Tłumik do Fiata Punto II dostępny jest w wielu wariantach przeznaczonych do różnych modeli – w tym 1.2i 16V, 1.3 MJTD, 1.9 DS Diesel i nie tylko. W efekcie każdy właściciel auta tej marki wybierze tu elementy układu wydechowego dopasowane do konkretnych wymagań. Wszystkie tłumiki i inne części są dostępne od ręki – zapraszamy do skorzystania z oferty PAMAKU.

strona:

Niezawodne części do układu wydechowego Fiata Punto II

Szukasz komponentów samochodowych z homologacją i 24-miesięczną gwarancją? Zależy Ci na bezawaryjnym funkcjonowaniu auta, jakie zapewnia sprawny układ wydechowy? Fiat Punto II wchodzi w zakres naszej oferty, więc kupisz tu przeznaczony do niego tłumik końcowy lub środkowy, rurę kolektorową bądź inne potrzebne części. Specyfikację techniczną określającą moc i zalecane zastosowanie znajdziesz przy każdym produkcie. W razie wątpliwości dotyczących elementów układu wydechowego do Fiata Punto II nasi pracownicy udzielą Ci potrzebnych informacji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!