Pamaku
Centrum układów wydechowych
Wytrzymałe, w dobrej cenie, zgodne z oryginalnymi częściami - wybierz tłumiki do samochodu Fiat - Punto II (1999- ) - 1.9 JTD ze sklepu PAMAKU. Oferujemy produkty bezpieczne dla Twojego samochodu, bo stworzone z wysokiej jakości niemieckiej stali Thyssen Krupp. Jest solidna i odporna na działanie niekorzystnych czynników, z jakimi musi mierzyć się układ wydechowy pojazdu. Jesteśmy przekonani o żywotności oferowanych elementów, dlatego na każdy z nich dajemy 2 lata gwarancji.
strona:

Najlepsze części sprzedajemy od ponad 30 lat

Na rynku pojawiliśmy się w 1991 r. i niezmiennie trzymamy się wytyczonych przez siebie standardów. W ręce klientów oddajemy wyłącznie części spełniające rygorystyczne normy. Tłumiki do modelu Fiat - Punto II (1999- ) - 1.9 JTD wykonano z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie, aby skutecznie opierały się korozji. Produkty posiadają certyfikat TUV oraz spełniają założenia normy ISO. Zamontowane elementy pracują z wydajnością fabrycznych akcesoriów. Nie wpływają negatywnie na głośność pracy samochodu czy też ilość emitowanych przez niego spalin. Dzięki własnym magazynom jesteśmy w stanie szybko wysłać towar pod wskazany adres. Wystarczy go zamówić, korzystając z bezpiecznych metod płatności.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!