Pamaku
Centrum układów wydechowych
Elementy układu wydechowego narażone są na wymagające czynniki zewnętrzne. Codzienna eksploatacja naraża tłumik, rurę kolektorową i pozostałe elementy wchodzące w skład układu na wilgoć, korozję, zanieczyszczenia oraz szereg innych działań, które cyklicznie osłabiają jakość i wytrzymałość konstrukcji. Tylko sprawny układ wydechowy pozwala na czerpanie radości z jazdy. W naszym sklepie przygotowaliśmy części, które umożliwiają pozbycie się usterki pojazdu w błyskawiczny sposób. Oferujemy między innymi tłumiki Fiat Tipo 1.4 IE. Nasi klienci mogą dokonać zakupu pojedynczych elementów, zestawów, jak też całościowego układu. Cechą charakterystyczną produktów z naszej oferty jest ich wysoka jakość wykonania. Współpracujemy z partnerami, którzy specjalizują się w produkcji elementów układu wydechowego w Polsce oraz poza granicami kraju. Precyzyjnie wykonana konstrukcja, w pełni kompatybilna z modelem Fiata Tipo 1.4 IE to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!