Pamaku
Centrum układów wydechowych
Wyjątkowy samochód zasługuje tylko na najlepsze części. Wiemy, że BMW - Seria 5 - E60 (2003-2010) - 2.5 D należy do maszyn o niezwykłych parametrach zarówno w przypadku komfortu jazdy, jak i mocy silnika ukrytego pod maską. W każdym aucie zdarzyć może się jednak awaria układu wydechowego. Jeśli mierzysz się z tym problemem, a chcesz zachować fabryczne osiągi pojazdu, koniecznie zamów tłumiki z naszej strony. Dzięki nim szybko przywrócisz samochód do pełnej sprawności, ciesząc się jego fabryczną jakością.
strona:

Solidna stal - tłumiki BMW - Seria 5 - E60 (2003-2010) - 2.5 D

Układ wydechowy samochodu pracuje w wymagających warunkach, gdy idzie o BMW - Seria 5 - E60 (2003-2010) - 2.5 D. Duża pojemność silnika przekłada się z jednej strony na sporą głośność pracy auta, a z drugiej na wytwarzanie zanieczyszczeń. Tłumiki ze sklepu PAMAKU pomagają pozbyć się obydwu problemów. Skutecznie redukują hałas, dostosowując parametry samochodu w tym zakresie do fabrycznych statystyk, a poza tym skutecznie przetwarzają spaliny. W katalogach oferujemy rury oraz tłumiki do BMW - Seria 5 - E60 (2003-2010) - 2.5 D ze stali ThyssenKrupp. Części stworzono zgodnie z dokumentacją koncernu samochodowego, aby idealnie pasowały do układu, a co za tym idzie, pracowały maksymalnie wydajnie.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!