Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU można znaleźć szereg produktów dedykowanych do układów wydechowych, a wśród nich także tłumiki do Daewoo Lanos 1.3i w wielu wariantach. Wszystkie układy wydechowe dostępne w naszej firmie są wykonane z dwustronnie galwanizowanej stali ThyssenKrupp AG, która zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na zużycie. Z kolei rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX wyróżniają się rewelacyjnymi parametrami użytkowymi i są wybierane przez osoby, które oczekują najwyższej jakości, w korzystnej cenie. Poszczególne tłumiki do Daewoo Lanos 1.3i są objęte certyfikatami ISO oraz TUV i mają 24-miesięczną gwarancję. Oferujemy produkty najlepszych marek z całego świata, wśród których warto wymienić Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalysts oraz TP Cats, Euro Flo, Polmo i wiele, wiele innych. Zapewniamy zawsze błyskawiczną dostawę w czasie zgodnym z deklaracją na stronie, gwarantujemy także zgodność otrzymanych produktów z zamówieniem, a także najlepszą obsługę klienta w sieci.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!