Pamaku
Centrum układów wydechowych
Marka BMW wypuściła na świat wiele niezapomnianych modeli pojazdów osobowych. Poszczególne serie zaskakiwały kierowców na całym świecie poziomem innowacyjności, a także niezwykłą prezencją. W ofercie naszego sklepu czekają na Ciebie tłumiki dostosowane do różnych pojazdów marki BMW, ale w tym dziale skupiamy się na trzeciej serii i serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Tłumiki do BMW - Seria 3 to różne elementy układu, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znacznie wpłynąć na efektywność jego działania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy zarówno tłumiki początkowe, środkowe, końcowe, jak i rury kolektorowe, a także całe układy. Wszystkie elementy są objęte 2-letnią gwarancją i z pewnością doskonale zastąpią zużyte części. Jeszcze raz zachęcamy do sprawdzenia zawartości tego działu oraz skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!